exi9 Design |Web Tasarım

BİZ KİMİZ?

exi9 Web Tasarım 2014 yılı Ağustos ayında Burak Ofluoğlu tarafından hizmetlerine başlamış bir kişisel web tasarım atölyesidir.  Bireysel olarak proje, tasarım, yazılım üreten ve geliştiren Burak Ofluoğlu web tasarım projelerinde bizzat görev almaktadır.

susurluk-web-tasarim

Bilişim Teknolojileri popüler yaşamın her alanında kendine yer edinmiş durumdadır. İnternetin yoğun kullanımı bu gelişmeyi güçlendirmiştir. Bilgisayarların dünya çapında ağlaşması(internet) firmaların iletişiminde, lojistikte, pazarlamada, medyada ve bir çok başka alanda devrim niteliğinde gelişmeler yaşatmıştır.

Firmaların web sitesi oluşturmasıyla duyuru,haber,hizmet,ürün ve daha bir çok alanda müşterilerine, daha hızlı ve kolay ulaşabilmesi verimliliklerini arttırmaktadır. Oluşturulan internet sitelerinin belirtilen anahtar kelimelerle arama motorlarında desteklenmesi şatış ve paşarlama stratejisinde önemli bir yer tutmaktadır. Bu gelişmeler doğrultusunda Türk Ticaret Kanunu’nda yapılan yeni düzenlemelerle tüm limited ve anonim şirketlerinin web sayfalarının bulunması zorunluluk haline getirilmiştir.

exi9 Design, müşterilerinin web sayfalarını oluşturmayı, internet ortamındaki kalitelerini arttırmayı ve kendilerini en iyi şekilde gösterebilmelerini sağlıyacak sanal vitrinlerini oluşturmayı misyon olarak kabul etmektedir. Sağlam ve kalıcı bir firma olmayı hedefleyen exi9 Desing, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmakta, müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktadır.

bandirma-diploma-yduweb-grafik-tasarim-sertifikasi