exi9 Design |Web Tasarım

MOBİL WEB SİTESİ TASARIMI

Mobil cihazların yaygın kullanımı, mobil web sitesi tasarımını günümüzde gereklilik haline getirmiştir. exi9 olarak IPhone, BlackBerry, Symbian, Android, Windows Mobile vs. gibi platformlara uygun mobil web siteleri oluşturuyoruz. Sunduğumuz mobil web sitesi çözümlerimizle, kullanıcılara ürün ve hizmetlerinizi kesintisiz ve hareketli olarak herhangi bir telefondan görüntülenebilme imkanını sunmuş oluyorsunuz.

mobil-site-tasarimi

Web siteleri genelde, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarında görünecek şekilde tasarlanmıştır. Günümüzde Wireless ve 3G teknolojileri ile cep telefonları ve tablet bilgisayarlarda internet kullanımın oranının artmasıyla, mobil web sitelerine olan ihtiyaç yükselmiştir.

 

Cep telefonu ekranlarının daha küçük olması nedeniyle web siteleri rahat görünememektedir, bu yüzden web sitenizin ziyaretçileri cep telefonları ile daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu, sadeleştirilmiş arayüze ihtiyaç duyarlar. Web sitenize girişler cep telefonlarından yapıldığında otomatik olarak mobil tasarımlı web sitenize yönlendirilecek şekilde düzenlemeler yapıyoruz. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarından girişlerde ise normal web siteniz açılacaktır.